آموزش

آموزش کاربری هواپیمای مدل

هواپیمای مدل برای تفریح و سرگرمی ساخته شده و با استفاده از مدل‌سازی و کنترل از راه دور، به طور معمول توسط علاقمندان به پرواز درمی‌آید. این هواپیماها از مواد سبک مانند فوم یا مواد کامپوزیت ساخته می‌شوند و اغلب با استفاده از موتورهای الکتریکی یا موتورهای مدلسازی سوختی قدرت می‌گیرند.

تجربه پرواز با هواپیماهای مدل به عنوان یک سرگرمی پرطرفدار علاقه‌مندان پرواز و هوانوردی است. علاقه‌مندان می‌توانند این هواپیماها را خریداری کرده یا حتی خودشان بسازند و سپس با استفاده از کنترل‌کننده‌های از راه دور، آن‌ها را به پرواز درآورند. همچنین، مسابقات و رویدادهای مختلفی برای هواپیماهای مدل برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند در آن‌ها شرکت کرده و مهارت‌های خود را به چالش بکشند.

دوره آموزش کاربری هواپیمای مدل شامل دو بخش آموزش تئوری و کارگاه عملی می‌باشد:

در بخش تئوری، آشنایی با انواع هواپیمای مدل، مهارت‌های پایه خلبانی، آشنایی با اصول پرواز، آیرودینامیک، مکانیک پرواز، سامانه‌های وسیله پرنده و سایر مباحث مرتبط از جمله استاندارها و قوانین کشوری و بین‌المللی در این حوزه را خواهید آموخت. در کارگاه عملی این دوره‌، مباحثی مانند آشنایی با ساختار هواپیمای مدل و سایر مباحث مرتبط به شما آموزش داده خواهد شد. علاوه بر این با هدف تمرین و افزایش تجربه عملی، پروازهای تست و تمرینی در میدان تست پروازی شرکت سفیر تدارک دیده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *